Saf Katı Kakao Yağı 200 gr.

   


Saf Katı Kakao Yağı 200 gr.Kategori

Doğal Bitkisel Yağlar

İçerik

Theobroma Cacao (Cocoa) Oil,Kakao Butter

Ambalaj (Ölçü birimi)

200 gr.OPP.amabalajında

Elde edilme metodu

Soğuk presleme yöntemi kullanılarak elde edilmiştir.

Bilgi

Kakao yağı, kakao ağaçlarının yemişlerinden elde edilen kakao yağı uzun bir raf ömrüne sahiptir. Kakao yağı başta çikolata olmak üzere gıda sektöründe oldukça sık kullanılır. Yağ antioksidan özelliği ile cilt bakım ürünleri ve diğer kozmetik ürünlerde önemli bir bileşen olarak kullanılır. Nemlendiricidir, cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Bu yağ cilde sürüldüğünde cildi nemlendirir ve nemini uzun süre korumasına yardımcı olur. İçersindeki E vitamini sayesinde cildi besler. Çok kaşınan kuru ciltlere sürüldüğünde yumuşamasını sağlar. Güneş yanıkları sonrası aşırı kuruyan ve ağrıyan cilde sürüldüğünde cildin onarımını sağlar. Tahriş olmuş cildi yatıştırır.Hamilelik döneminde oluşan çatlakların önüne geçmek için kullanılır. Oluşmuş çatlakları gidermez fakat yeni oluşumlara engel olur.

Kakao yağı, gün içerisinde bir kaç kez çatlama oluşacak bölgelere sürülür.Bronzlaşmak için bitkisel yağlar ile birlikte karışım yapılarak kullanılabilir. Kakao yağı cilt tarafından kolayca emilir.

Kullanım önerisi

Haricen masaj yapmak suretiyle cilt bakımında kullanılabilir. Saç bakımı için  diğer bitkisel yağlar ile kombinasyonlarda kullanılır. Cildi beslemeye ,nemlendirmeye  yardımcı olur.Gün içinde iki kez ve banyo sonrası kullanılabilir,bronzlaştırıcı olarak güneşe çıkmadan 20 dk.önce uygulanır.

Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) muhafaza ediniz.35 derecenin üstündeki sıcaklıkta erir.

Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir başka daha ucuz bir yağ ile seyreltilmemiştir. Bitkinin yada tohumunun yağı, Soğuk pres yöntemi ile ekstra hiçbir ısıl işlem uygulanmadan elde edilmektedir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir.  Tüm ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici madde kullanmayız. Bu sebeple bazı ürünlerimizde standart bir koku ve renk gözlenmeyebilir. Her seri birbirinden kısmen de olsa farklı olabilir. Ürünlerimizin saflığı ve doğallığı firmamız  güvencesindedir.


Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Saf Katı Kakao Yağı 200 gr.

  • Ürün Kodu: Saf Katı Kakao Yağı 200 gr.
  • EAN: 27110170
  • 27110170
  • Stok Durumu: 100
  • 29,90TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Saf Katı Kakao Yağı 200 gr., Cilt Bakımı, Güneş Bronzlaştırıcıları, Vücut Bakımı,