İndirimli Aniqnaturals Novasol Curcumin Zerdeçal Ekstraktı 30 Kapsül


Aniqnaturals Novasol Curcumin Zerdeçal Ektraktı 30 Kapsül

Licaps teknolojisi kullanılarak Fransa'da özel olarak üretilmiştir.185 kat daha fazla emilim ve yüksek bio yararlanım, Aniqnaturals Novasol Curcumin piyasada bulunan Zerdeçal ekstraktlarından farklıdır. Ürün zerdeçalın özü olan saf Curcumin içermektedir. Aniqnaturals Novasol Curcumin  optimize edilmiş özel yapısıyla yüksek emilim (185 kat) yüksek bio yararlanım sağlar. Aniqnaturals Novasol Curcumin Licaps teknolojisi ile likit olması tablet ve kapsül formundaki ürünlere göre daha yüksek emilim özelliği kazandırmaktadır. 185 kat yüksek emilim Dünya pazarında emili ve bio yaralanımı en yüksek üründür.


Licaps® Teknolojisi ile hazırlanmıştır!

 Licaps® teknolojisi içeriğin stabilitesini korumayı amaçlar. Ürün içindeki aktif maddelerin, üretiminden tüketimine kadar geçen süre içerisinde herhangi bir kayba uğramaması için havayla teması kesilmiştir. Soft Jel formundaki bir ürün üretiminden itibaren okside olmaya başlarken, Licaps® teknolojisinde oksidasyon gerçekleşmez.

 

 

Curcumin Zerdeçal Ektraktı likit Jel  / içerenTakviye Edici Gıda

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 0011756-09.12.2016

İşletme Kayıt Numarası: TR-06K-004366

Üretici Firma: Capsugel 10 rue Timken, 68027 Comar Cedex France

 

İçeriğinde :

( Servings Per Container ): 30 Licaps,17,88 gr 596 mg, Bitkisel kapsül, Polisorbat,%100 Novasol Curcumin Kullanılmıştır. Licaps® İs Trademark Of Capsuegel As

Ambalaj: Amber renkli cam şişede 30 Licaps 

Kullanımı: Yetişkinler için günde 2 defa ikişer softjel, 7 yaş üstü çocuklar için 1 soft jel tercihen yemeklerden önce alınması tavsiye edilir.

Muhafazası: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. 

 

Ek Bilgiler: Ambalaj olarak ürünü ışıktan korunma amacıyla amber renkli, sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanılmaktadır.   

 

·         UYARI :

·         Gerek ön-klinik gerekse klinik kullanımda herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.

·         Ürünler gıda takviyesi olup ilaç değildir; tedavi amaçlı olarak kullanılmaz ve güvenlik bantı açılmış ürünler kullanılmamalıdır.

·         Hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanımı sırasında sağlık uzmanı bilgisi dahilinde tüketilmesi tavsiye edilir.

·         Işıktan ve rutubetten koruyunuz.

·         Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.

 

 

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Aniqnaturals Novasol Curcumin Zerdeçal Ekstraktı 30 Kapsül

  • Ürün Kodu: Aniqnaturals Novasol Curcumin Zerdeçal Ekstraktı 30 Kapsül
  • EAN: 8697446866455
  • 8697446866455
  • Stok Durumu: 12
  • 109,00TL
  • 98,00TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Aniqnaturals Novasol Curcumin Zerdeçal Ekstraktı 30 Kapsül