Bak Kozmetik Argan Özlü Propolisli Gece Kremi 40 ml

Ürün Kodu : 8698636486552
Stok adedi : 10
Liste Fiyatı : 89,00 TL
İndirimli Fiyatı 78,50 TL
Yerli Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ

ARGAN ÖZLÜ ve PROPOLİSLİ GECE KREMİ 40 ml.

Faslı kadınların güzellik sırrı olarak bilinen mucizevi bu krem; yoğun argan yağı ve propolis içermektedir. Yağlılık hissi vermeden nemlendirme özelliğine sahiptir. Biyoaktif gece terapisi. Organik Fas Argan Yağı vitaminler, anti oksidanlar ve öz yağ asitleri bakımından çok zengindir. Kullanılacak bu terapi, geceden sabaha tamamen rahatlık hissi vererek görünür kırışıklık çizgilerinin azalmasına yardımcı olur. Cilde yumuşaklık ve nem kazandırırken yoğun ve emici özelliklere de sahiptir.

  • Paraben,formaldehit veya herhangi bir mikrobiyal koruyucu madde içermez.
  • Boyar madde içermez.
  • Katı veya sıvı parafin(mineral yağ),trietanolamin içermez.
  • Silikon içermez.
  • PEG içermez.
  • Hayvansal kökenli maddeler içermez, hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilmiştir.


Ürün Kullanımı;
Gece yatmadan evvel, temiz bir cilde(makyajdan arındırılmış cilde) bir miktar oval hareketler ile masaj yaparcasına ürünün uygulanması uygundur.
İçeriğinin doğallığı kaynaklı, tercihen gündüz kullanıma da uygundur.

Muhafazası

Oda sıcaklığında rutubetsiz ortamda (15-23°C) güneş görmeyen karanlık yerde muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .


Dikkat !

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor