İndirimli Bak Kozmetik Saf Nane Uçucu Yağı 20 ml.


Bak Kozmetik Saf Nane Uçucu Yağı 20 ml.

Haziran ve Temmuz aylarında göz alıcı güzellikte ve ahenkli çiçekler açan yarı çalımsı çok yıllık bir bitkidir. 

Nane, ballıbabagiller, familyasındandır. Kendine özgü keskin ve fresh bir kokusu olan bir bitkidir. Yetişme ortamında nemli yerleri seven nane, genellikle tüylü ve çok kokulu otsu bir bitkidir. İçeriğindeki menthol, tanen, C ve E vitaminleri bakımından zengindir.


Kategori

Doğal Bitkisel Yağlar


İçerik

Oleum Pepermint (Nane Uçucu Yağı)


Ambalaj (Ölçü birimi)

20 ml


Elde edilme metodu

Distilasyon yöntemiyle elde edilmiştir.


Kullanım önerisi

Haricen masaj yapmak suretiyle cilt bakımında,İnhalasyon (buğulama) yöntemi ,ağız bakımında gargara şeklinde yada bir bardak suya 1-3 damla damlatılarak ile kulanıma uygundur.


Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-30°C) muhafaza ediniz.

Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

Göze temas ettirmeyiniz.(Aksi durumda bol su ile durulayınız)

Uyarılar

Uçucu yağ olduğundan ciltte kızarıklık, yanma gibi alerjik etkiler gösterebilir. Bu yüzden sabit yağlar ile karıştırılıp kullanılması gerekmektedir.


Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir başka daha ucuz bir yağ ile seyreltilmemiştir. Bitkinin yada tohumunun yağı, Soğuk pres yöntemi ile ekstra hiçbir ısıl işlem uygulanmadan elde edilmektedir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir.  Tüm ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici madde kullanmayız.


Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Bak Kozmetik Saf Nane Uçucu Yağı 20 ml.

  • Ürün Kodu: Bak Kozmetik Saf Nane Uçucu Yağı 20 ml.
  • EAN: 8698636486897
  • 8698636486897
  • Stok Durumu: 30
  • 45,00TL
  • 29,00TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Bak Kozmetik Saf Nane Uçucu Yağı 20 ml., Aromatik Uçucu Yağlar, Doğal Yağlar,