Taylan Kümeli Detox Çayı 100 gr

 
TAYLAN KÜMELİ DETOX ÇAYI 100gr.
Barındırdığı bir çok farklı vitaminle, toksin attırıcı özelliği bulunan kiraz sapı ile buluştuğu bu çayda, ödem söktürücü özelliği olan maydanoz, metabolizma hızlandırıcı özelliğiyle mate, hazımsızlık giderici özelliğiyle yeşil çay ve portakal çiçeği ekstreleriyle kuvvetlenip, güçlü bir detox imkanı sunuyor. Bu çay içinde Japonya’dan gelen Sencha cinsi üst kalitede yeşil çay kullanılmaktadır.
Sağlıklı beslenme ve diyet programlarına başlamadan önce vücudu arındırmak önem taşımaktadır. Buna yönelik olarak TK 1962 Detox çayının her ana öğünden sonra (sabah-öğlen-akşam) tüketilmesi önerilir.
Her kutu Taylan Kümeli detoks çayını bitirdikten sonra 2 gün ara verip tekrar başlamanız önerilmektedir.
İçindekiler: Isırgan otu, kiraz sapı, mate, portakal çiçeği, yeşil çay, maydanoz
İdeal Hazırlama Şartları: 95°C – 100°C sıcaklıkta yaklaşık 250 ml suya 1-2 çay kaşığı koyularak 4-5 dakika demlenmesi önerilir.
Servis sayısı: Ortalama 50 fincan
Detoks nedir?
Detoks, vücudumuza çeşitli yollarla giren ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulmaktır.

Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) koyu renkli cam kavanozda ağzı kapalı olarak  muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı  ve garanti bandı açılmış ürünleri  teslim almayınız .

Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Bitkisel drog  renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Kurutulmuş bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkinin renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir.  Tüm ürünlerimizde yapay koku koruyucu ve renklendirici madde kullanmamıştır.

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Taylan Kümeli Detox Çayı 100 gr

  • Ürün Kodu: Taylan Kümeli Detox Çayı 100 gr
  • Stok Durumu: 4
  • 33,00TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Taylan Kümeli Detox Çayı 100 gr