Chine Oil Tıbbi Dağ Nanesi 10 ml


ÇİN  YAĞI (YABANİ DAĞ NANESİ YAĞI) 5 ml.
İlk kullanımından itibaren farklılığı ve ferehlığı hissedeceksiniz.
Almanya’da 60 yıldır kullanılan China Oel (Çin Yağı), Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı. Kas gevşetici özelliğinden dolayı sporcular tarafından tercih edilen ürün, masaj ile vücudun rahatlamasını sağlamaktadır. Sauna ve buhar banyolarında kullanıldığı gibi masaj sırasında da vücuda haricen uygulanan Çin Yağı, gerilmiş sinir ve kasları gevşeterek bünyenin rahatlamasını sağlamaktadır.
Mentha Piperita otsu bir bitki olup yaprakları koyu yeşil renkli, oval sivri, kenarları dişlidir. Toprak üstü kısımlardan distilasyonla özel kokulu uçucu yağ elde edilir. Bu yağ renksiz veya soluk sarı renkli, kuvvetli mentol kokulu, yakıcı lezzetli, serinletici özellikte bir sıvıdır.
NASIL  KULLANILIR ( DAHİLİ):
Günde birkaç defa 2-3 damla China Oel’i sıcak su içine damlatınız ve içiniz. Ya da bir küp şekere 1-2 damla damlatarak ağzınızda eritiniz.Nefesle birlikte içe çekmek için, 3-4 damla sıcak su içerisine damlatınız ve gözlerinizi yumarak buharı nefesle içinize çekiniz.
Diş ve yanak etlerini az miktarda yağ ile ovunuz, pamuğa emdirilmiş bir parçayı ağrıyan dişin üzerine koyunuz.
Ağız kokusu veağız bakımı  için bir kaç damlayı sıcak veya soğuk suya damlatıp gargara yapabilirsiniz,
Mide bozukluğu, gaz ve hazım bozukluklarında karnı China Oel ile ovunuz ve sıcak tutunuz ya da 1-2 damla China Oel’i bir şeker parçasına damlatarak veya bir bardak ılık su içinde eriterek aç karnına içebilirsiniz.
NASIL  KULLANILIR ( HARİCİ):
Şakakların ve başın arka kısmına ferahlatmak için ovunuz, birkaç damlayı bir mendil veya pamuğa damlatıp koklatınız.
Yağın serinletici özelliğinden dolayı ağrılı durumlarda haricen masay yöntemi ile yardımcı olarak kullanılabilir.
Baş ağrısı,  yorgunlukta birkaç damla ile şakak, alın ve enseyi ovunuz, arkasından etkiyi yükseltmek için soğuk su serpiniz.
Kas gevşetici ve nefes açıcı özelliği ile lokal bölgelere ve göğüs ve burun ucuna bir damla şeklinde masaj ile birlikte sürülebilir .
Saunalarda su haznesine 5-6 damla damlatın, nefes açıcı, hoş ve serinletici bir his verir. 
12 yaşın üstündekiler (ergenlik çağında) normal yetişkin dozajı kullanabilirler.
Ambalaj 5ml  Cam Şişe
Chine Oel Çin Yağı (10Ml) Nane Yağı Üretici Firma: T.C. Sağlık Bakanlığı İzin Tarihi:  12.01.2010 No:2010/1   İzin Sahibi ve Adresi:  BFR Gıda Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. 4.Levent Eski Büyükdere Cad. Sınay İş Merkezi No:79 Kat.2/B Şişli/İSTANBUL..  İmalatçı Firma:  BIO-DIAT-BERLIN Gmbh, Selerweg 43-45 D-12169 BERLIN/ALMANYA

UYARI :
Ürünlerin ,güvenlik bantı açılmış yada kargodan kaynaklanan hasarlı ürünler kullanılmamalıdır.
Işıktan ve rutubetten koruyunuz.
Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.
Alerjik reaksiyon olmadığı takdirde asıl uygulamaya geçilmelidir. Ürün göz kapağına, açık yara ya da tahriş olmuş bölgelere uygulanmamalıdır.
Bu ürünün tıbbi yararı geleneksel kullanıma ve literatüre dayanmaktadır. Tıbbi müstahzar (İlaç) olarak değerlendirilmemiştir.
Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürün, ambalaj üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Çin Yağı Nane Yağı ürününü tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız.

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Chine Oil Tıbbi Dağ Nanesi 10 ml

  • Ürün Kodu: Chine Oil Tıbbi Dağ Nanesi10 ml
  • Stok Durumu: 10
  • 62,90TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Chine Oil Tıbbi Dağ Nanesi10 ml