İndirimli Dermoday Salyangoz Plus Cilt Bakım Kremi 50 ml.

Dermoday Salyangoz Plus Cilt Bakım Kremi 50 ml.

Salyangozun salgıladığı allantoin maddesi yara ve lekelerin bakımında etkili olan bir maddedir. Bu maddeyi bileşenlerine katarak söz konusu kremi oluşturan Dermoday markası lekelerin azalması için destek olur. Yine salyangoz salgısı protein ve kalsiyum bakımından zengin içeriklidir bu sayede cildin beslenmesine yardımcı olur. İnce çizgiler ve lekelerin azalmasına katkı sağlar.

Salyangozun zarar gördüğü zaman kendi kabuk ve cildini yenileyip koruması için ürettiği Protein, Glikolik Asit, Kolajen ve Elastin içeren zengin kompleks HelixAspersaMuller salgısı ile biyoaktif, doğal ve organik maddelerin özel bir harmanından oluşan nemlendirici bir yüz kremidir. Bu özel maddenin bizim özel madde harmanı ile birleşmesi sonucunda, cildi sakinleştirmeye ve canlandırmaya yardımcı olacak, sıkılık, ton ve nemliliğin lüks duygusunu yaşatan epidermis tabakasında hızlıca emilecek şekilde formüle edilmiş özel bir yüz kremi ortaya çıkmıştır. Formülün içerisinde Salyangoz Salgısı Filtratı, Aloe Vera Özü , Limon Yağı, Vitamin E, Helix aspersa muller allantoin,Lantanin,Salicylic acid,Alphalipoicacid,Collagen,Hyaluronic,acidJojoba,Papatya,Vitamin A,Vitamin B3,Vitamin B5,Vitamin C,Vitamin E bulundurur.

Salyangoz Plus Krem, cildinizin güneşin zararlı etkilerinden korunmasında da etkilidir. Aşırı yağlı, parlak, akneli ve akneye eğilimli cilt tipleri için tasarlanmıştır.                                                                                                   

 

Kullanımı: 

Cildinizi sabun içermeyen  Dermoday cilt temizleme ürünlerinden size uygun olan  biri ile temizleyiniz. Daha sonra  Dermoday Salyangoz Tonik ile cildinizi kreme hazır duruma  getiriniz. Bu Dermoday Salyangoz Plus kreminden maksimum verim alabilmeniz için gereklidir. Yüzünüzün T bölgesi ( alın, burun )  U bölgesi ( yanaklar ve çene) ve boyuna az miktarda kremi aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak uygulayınız. Bu işlemi günde iki kez sabah ve akşam tekrarlayınız. Ciltte yağlı bir doku bırakmaz. Kullanımdan  20-25 dakkika sonra makyaj yapabilirsiniz.

 

İçindekiler

Helix aspersa muller allantoin,Lantanin,Salicylic acid,Alpha lipoicacid,Collagen,Hyaluronic,acid
Jojoba,Papatya,Vitamin A,Vitamin B3,Vitamin B5,Vitamin C,Vitamin E

Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) ağzı kapalı olarak  muhafaza ediniz.

Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

Kargodan kaynaklanan hasarlı  ve garanti bandı açılmış ürünleri  teslim almayınız .

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Dermoday Salyangoz Plus Cilt Bakım Kremi 50 ml.

  • Ürün Kodu: Dermoday Salyangoz Plus Cilt Bakım Kremi 50 ml.
  • EAN: 8698863200020
  • 8698863200020
  • Stok Durumu: 1
  • 59,00TL
  • 52,90TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Dermoday Salyangoz Plus Cilt Bakım Kremi 50 ml., Cilt Bakımı, Yüz Bakımı