Destek At Kestanesi Cilt Bakım Kremi 45 ml

Ürün Kodu : 8699649122475
Stok adedi : 15
Liste Fiyatı : 32,50 TL
İndirimli Fiyatı 24,50 TL
Yerli Ürün Orijinal Ürün İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR

DESTEK AT KESTANESİ CİLT BAKIM KREMİ 45 ml.

8 çeşit Uçucu bitkisel yağdan oluşmaktadır.

İçeriğinde bulunan bitki yağları sayesinde cildin tahriş olmasını önler. Mentol içerikli hoş kokusuyla ferahlık verir, rahatlama sağlar.İçeriğinde bulunan bitki özleri sayesinde cildin nem dengesini artırır.Kılcal damarların yapısını koruyarak, cilt yüzeyindeki kuperozluk denilen pembe görünümün azalmasına pürüzsüz bir cilde sahip olmaya yardımcı olur.

Kullanım önerisi Temizlenmiş ve toniklenmiş cilde , yüz ve vücut bakımında sabah ve akşam olmak üzere iki kez kullanılır.

Muhafazası

  • Kargodan kaynaklı hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri
  • Oda sıcaklığında (15-30°C) muhafaza ediniz.
  • Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
  • Boyar madde içermez.
  • Silikon içermez.
  • Hayvansal kökenli maddeler içermez, hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilmiştir.

Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-23°C) koyu renkli cam kavanozda ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .
Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Bitkisel drog renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Kurutulmuş bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkinin renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir. Tüm ürünlerimizde yapay koku koruyucu ve renklendirici madde kullanmamıştır.
Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor