Dolma Baharatı (7 Türlü) 100 grDOLMA BAHARATI (7 TÜRLÜ) 

Lizge Naturel tarafından özenle formüle edilmiş, içerisinde yenibahar, tarçın, karabiber,reyhan ,kişniş  gibi enfes baharatlar bulunan dolma baharı, zeytinyağlı başta olmak üzere tüm dolmalarda kullanılabilir. Kuş üzümü ve dolmalık fıstıkla birlikte harika iç pilavlar hazırlanabilir,

Doğal yörelerinden insan yaşamının uzak alanlarından yüksel rakımlı bölgelerden  özenle temin edilerek,kurutularak , tad ve doğal yapısından ,özelliklerinden taviz vermeden tüketiminize sunulan bitki ve baharatlarımız fiziksel yapısı , eleme, ayıklama, öğütme ve paketleme işlemleri, steril ortamlarda  yapılmaktadır.

MENŞEİ : TÜRKİYE

Ambalaj (Ölçü birimi) :Opp ambalajında   100 gr.

Kullanım önerisi: Damak ve yemeklerinize lezzet katmak için tamamiyle keyfi olarak tüketilir.

TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞININ  28.03.2013 TARİH VE TR-34-K-036322 KAYIT  NO'lu İZNİ İLE TÜRK GIDA KODEKSİNİNE  UYGUN OLARAK  İSTANBUL-KADİKÖY 'de ÜRETİLMİŞTİR.

Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) koyu renkli cam kavanozda ağzı kapalı olarak  muhafaza ediniz.

Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

Kargodan kaynaklanan hasarlı  ve garanti bandı açılmış ürünleri  teslim almayınız .

Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Doğal baharatlarımız renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Kurutulmuş bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkinin renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir.  Tüm ürünlerimizde yapay koku koruyucu ve renklendirici madde kullanmamıştır.

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Dolma Baharatı (7 Türlü) 100 gr

  • Ürün Kodu: Dolma Baharatı (7 Türlü) 100 gr
  • Stok Durumu: 97
  • 7,00TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Dolma Baharatı (7 Türlü) 100 gr