Dolma Baharatı (7 Türlü) 100 gr

Ürün Kodu : 2701426000100
Stok adedi : 97
Liste Fiyatı : 07,00 TL
İndirimli Fiyatı 07,00 TLDOLMA BAHARATI (7 TÜRLÜ)

Lizge Naturel tarafından özenle formüle edilmiş, içerisinde yenibahar, tarçın, karabiber,reyhan ,kişniş gibi enfes baharatlar bulunan dolma baharı, zeytinyağlı başta olmak üzere tüm dolmalarda kullanılabilir. Kuş üzümü ve dolmalık fıstıkla birlikte harika iç pilavlar hazırlanabilir,

Doğal yörelerinden insan yaşamının uzak alanlarından yüksel rakımlı bölgelerden özenle temin edilerek,kurutularak , tad ve doğal yapısından ,özelliklerinden taviz vermeden tüketiminize sunulan bitki ve baharatlarımız fiziksel yapısı , eleme, ayıklama, öğütme ve paketleme işlemleri, steril ortamlarda yapılmaktadır.

MENŞEİ : TÜRKİYE

Ambalaj (Ölçü birimi) :Opp ambalajında 100 gr.

Kullanım önerisi: Damak ve yemeklerinize lezzet katmak için tamamiyle keyfi olarak tüketilir.

TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞININ 28.03.2013 TARİH VE TR-34-K-036322 KAYIT NO'lu İZNİ İLE TÜRK GIDA KODEKSİNİNE UYGUN OLARAK İSTANBUL-KADİKÖY 'de ÜRETİLMİŞTİR.

Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) koyu renkli cam kavanozda ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.

Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .

Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Doğal baharatlarımız renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Kurutulmuş bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkinin renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir. Tüm ürünlerimizde yapay koku koruyucu ve renklendirici madde kullanmamıştır.

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor