Domates Kurusu (Güneşte Kurutulmuş) 300 gr.

Ürün Kodu : 2701042003008
Stok adedi : 30
Liste Fiyatı : 12,50 TL
İndirimli Fiyatı 12,50 TL


Domates Kurusu (Güneşte Kurutulmuş)

Lizge Naturel'in 35 yıllık tecrübesi ile Antalya yöresinde ve döneminde özenle ve doğal ortamında güneşte kurutularak damak zevkinize göre hazırlanmıştır.Marine soslarında ,normal domatesin kullanıldığı tüm alanlarda ,sıcak suda bekletilip yumuşatılmış domatesler zeytin yağı ,sarımsak,kekik ve nar ekşisi ile birlikte marine edilerek 1-2 saat bekletilerek servise sunulur.

Doğal olarak güneşte kurutulmuş olmasından dolayı,bozulmasını engellemek amacıyla kurutulma sırasında doğal koruyu olarak tuz ile birlikte kurutulur.Yemeklerinizde kurutulmuş domates kullanırken extra tuz kullanılmaması önerilir

Doğal yörelerinden insan yaşamının uzak bölgelerden özenle temin edilerek, tad ve doğal yapısından ,özelliklerinden taviz vermeden tüketiminize sunulan kurutmalıklarımız fiziksel yapısı , güneşte kurutulması ,eleme, ayıklama ve paketleme işlemleri özenle yapılmaktadır.


YÖRESİ:Antalya -Kumluca

Ambalaj (Ölçü birimi) :Opp jelatinde 300 gr.

Kategori Doğal Bitkisel Kurutmalıklar


TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞININ 28.03.2013 TARİH VE TR-34-K-036322 KAYIT NO'lu İZNİ İLE TÜRK GIDA KODEKSİNİNE UYGUN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.


Muhafazası

Oda sıcaklığında rutubetsiz ortamda (15-23°C) güneş görmeyen karanlık yerde muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Bitkisel drog renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Kurutulmuş bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkinin renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir. Tüm ürünlerimizde yapay koku koruyucu ve renklendirici madde kullanmamıştır.

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor