Dr.Organic Gül Özlü Yüz Maskesi 125 ml.

  

Dr.Organik Gül Özlü Yüz Maskesi 125 ml.

Normalden yağlıya dönük cilt tipleri için uygun temizleyici ve nemlendirici maske, Organik Gül Özü Yağı, Aloe Vera, Kaolin, Shea Yağı, Kakao Yağı, Papatya, Ihlamur Çiçeği, Fırıldak Çiçeği, Aynısafa, E Vitamini ve ayrıca Sardunya Çiçeği ve Karanfil özü Yağları ile formüle edilmiştir. Yoğun nemlendirici bakım, derinden nemlendirir ve fazla yağ, kir ve yabancı maddelerin emilmesine yardımcıdır. Cilt anında temiz, daha esnek, daha nemli ve canlı görünen bir hal alır. Ürün, elastikiyet sağlarken yumuşak, daha güzel ve genç görünen bir cilt yaratır.

KULLANIMI:

Banyo sonrası haftada bir kez tüm yüzünüze fırça veya elinizle dairesel hareketlerle uygulayın.Yaklaşık 20 dakika beledikten sonra Ilık suyla durulayın. Maksimum etki için Dr. Organic Rose Otto Kremler ile birlikte kullanılması önerilir.Göz ile doğrudan temastan kaçının. Temas ederse bol su ile yıkayınız.

 • Mineral yağ içermemektedir.
 • Genetiği değiştirilmiş hammadde kullanılmamıştır.
 • Paraben,formaldehit veya herhangi bir mikrobiyal koruyucu madde içermez.
 • Boyar madde içermez.
 • Katı veya sıvı parafin(mineral yağ),trietanolamin içermez.
 • Silikon içermez.
 • PEG içermez.
 • Hayvansal kökenli maddeler içermez, hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilmiştir.

Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) ağzı kapalı olarak  muhafaza ediniz.

Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

Kargodan kaynaklanan hasarlı  ve garanti bandı açılmış ürünleri  teslim almayınız .


Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır


Dr. Organic Hakkında

Dr. Organic sadece en iyi doğal ve organik hammaddeler kullanmaktadır. Titizlikle sıkı kalite kurallarına uygunluk sağlamak için test edilmiş her biri etkin madde olduğunu kanıtlamış içerikleriyle zenginleştirilmiş ürünler sunar. Ekstraksiyon son bilimsel yöntemler ile birlikte, Dr Organic ürünleri aktif bileşikler olduğundan emin içeriğiyle, bizlere gerçekten fonksiyonel ürünler yaratır. Doğal çevreden elde edilen bitkiler, otlar, vitamin-mineraller ve aromatik yağlar büyük bir titizlikle seçilir. Tüm bu doğal bileşikler birçok yararlı özellikleri sunmak için,yüzyıllar boyunca dünyanın birçok ülkesinde, kültürlerin ve yerli halkların doğadan sağlık ve canlılık elde etmek için kullandıkları içeriklerdir.  Dr. Organic'in çevre dostu cilt, saç, vücut ve ağız bakım ürünlerinde bu doğal malzemeler kullanmaktadır. Ürünlerde PARABEN, SLS, RENKLENDİRİCİ, KORUYUCU  içermemektedir. BİO ACTİV özelliği ile cilt dokusuna hızla nüfuz ederek cildin yenilenmesine ve tazelenmesine yardımcı olur.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Dr.Organic Gül Özlü Yüz Maskesi 125 ml.

 • Ürün Kodu: Dr.Organic Gül Özlü Yüz Maskesi 125 ml.
 • Stok Durumu: 8
 • 119,00TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Dr.Organic Gül Özlü Yüz Maskesi 125 ml.