Habipoğlu Isırganlı Saç Bakım Maskesi 250 ml.

Ürün Kodu : 8697409150164
Stok adedi : 12
Liste Fiyatı : 36,50 TL
İndirimli Fiyatı 29,85 TL
Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİRHABİPOĞLU ISIRGANLI YOĞUN SAÇ MASKESİ 250 ML.

Saç köklerini besler, saçların daha sağlıklı, canlı ve parlak olmasını sağlar. Zarar görmüş saçlara doğal bakım uygular. Doğal yağ ve nem dengesini korur.Saçlara hacim ve parlaklık kazandırır. Tüm saç tipleri için güvenle kullanılabilir.

Nasıl Kullanılır
Saçlarınızı yıkadıktan sonra yeterli miktarda kremi ıslak saçın tümüne ve özellikle kafa derisine parmak uçlarıyla masaj yaparak yediriniz.3-5 dakika bekletip durulayınız.Her yıkamada tekrarlayınız.

Ambalaj 250 ml Plastik Şişe

HABİPOĞLU
Firma olarak hem bugüne, hem de yarına karşı sosyal sorumluluklarımızı yerine getiren, çevreyi koruyan kurum ve bireyler olmaya çalışmaktayız. Hayatınıza güzellik katmak için sizlere mükemmel ürünler sunmaktayız.Sağlığınızı tehdit etmeyen bu ürünler güzelliğinize güzellik katacak ve hayatın stresinden bir an olsun uzaklaşmak için sizlere yardımcı olacaktır.
HABİPOĞLU
Habipoğlu Kozmetik 1983 Yılında İsmail Habip ve Naim Habip kardeşler tarafından defne dünyasının anavatanı olan Antakya/Hatay'da kuruldu.Daha sonra Ankara Merkezli kurulan Habipoğlu Pazarlama'nın başına kardeşlerden Mehmet Habip getirildi.Habipoğlu Kozmetik kurulduğu günden itibaren defneli ve zeytinyağlı sabunu kendine has yöntemlerle Türk Standartlarına uygun steril ortamlarda,ilkellikten uzak bir şekilde üretmektedir

Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-23°C) ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .

Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.
Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor