Hakkımızda


LİZGE NATUREL

Doğanın iyileştirici gücüne duyduğumuz inançla, "Gücümüzü Doğa’dan aldık, saflığını size yansıttık" ilkesiyle yola çıkan Lizge Naturel Organik ve Bitkisel Ürünler firması ilk olarak 1978 yılında Kadıköy Çarşısındaki küçük bir aktar mağazasıyla doğal ürünler, yöresel lezzetler,tıbbi ve aromatik bitkiler ve otantik baharatlar sektöründe, tecrübesiyle, uzmanlaşmış kadrosuyla ve 2005 yılında da gerek yurt dışı gerek yurt içinde üretilen, sertifikalandırılmış Organik Gıda – Organik Kişisel Bakım Kozmetik ürün çeşitlilik grubuyla 1978 yılından beri tüm işletme ve faaliyet belgelerine, TC Sağlık Bakanlığı, TC Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan aldığı tebliğ ile yetki ve belgeleriyle, TABDER (Tüm Aktar, Baharatçı,Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiricileri Derneği ) ve "TABDER Güvenli Satış Noktası’’  belgeleriyle de kendini sektörde kanıtlamış ve müşterilerinin beklentilerine en doğru ürün sunumuyla takdir ve güvenirliliğini almıştır.

2006 yılında antlaşmasını yaptığı bölge satış bayiliğini aldığı Türkiye’nin özgür güvenilir markası olan OTACI DOĞAL ÜRÜNLER A.Ş firması ile ürün bölge satış noktası olarak 2. mağazasını açarak, kurumsal  kimliğini pekiştirerek  günümüze kadar yoluna devam etmektedir.

Güvenini  kazandığımız müşterilerimiz, temsilcisi olduğumuz ürünlere daha hızlı, daha kolay ve güvenilir bir noktadan  ulaşabilme , sektör  ve  sanal  pazar payındaki verimliliğini arttırma doğrultusunda 3. sanal - online satış mağazasını güncel ve yasal mevzuatlara sadık kalarak, uygun fiyat ve güvenli teknik alt yapısıyla, müşteri karlılığını ve  gelişen hızlı yaşam karşısında zaman kazanma, müşterilerine daha yakın olma adına ön planda tutarak 3 sanal e-ticaret  mağazasını www.lizgenaturel.com adresiyle, müşterilerinin hizmetine  sunmuştur.

Başta baharat ve tıbbi bitki  olmak üzere  gıda takviyeleri, bitkisel yağlardan pekmeze, organik ürünlerden bala uzanan geniş bir ürün yelpazesini  tohumlar, soslar, salçalar, macunlar ve doğal ve organik içerikli kozmetik ürünleriyle her geçen gün binlerce seçkin ürün yelpazesini  genişletmeye devam etmektedir.

39 yıllık bilgi birikim ve tecrübesini kanıtlayarak, tedarik ve temsilciliğini yaptığı çözüm ortaklarıyla sektörde çeşitli marka ve ürünlere fikir liderliği yapmış olmasıyla, büyüyen sektörün  doğru, güvenilir ve güçlü bir parçası olduğunu ispatlamıştır.