İndirimli Kırmızı Ginseg Tozu Saf 50 gr.

Kırmızı Ginseg Tozu Saf


Ginsengin botanik ismi olan "Panax", Yunanca "tam iyileşme" anlamına gelen "panacea" kelimesinden türetilmiştir. Dünyanın diğer ülkelerinde yetiştirilen ginseng türlerinin, ideal iklim ve toprak özelliklerine sahip olan Kore Ginsengi kadar nitelikli olmadığı saptanmıştır. Büyük kazık köklü çok yıllık otsu bir bitkidir. 6-8 yaşındaki bitkilerin köklerinin çapı 10 santimetreyi bulmakta olup kırmızı renklidir. Çin, Japonya, Kore gibi Uzakdoğu ülkelerinde yabani olarak bulunmasının yanısıra, kültürü de (yetiştirilmesi) yapılmaktadır. Bitki ginsenosit adı verilen triterpenik saponositler, panaxosidesitler, panaxatnol, D grubu vitaminleri taşımaktadır.

İmparatorların bitkisi olarak adlandırılır.


Kullanımı: Yetişkinler için günde 2 kez birer çay kaşığı su,süt,bal,pekmez veya doğal meyve suları ile birlikte yemeklerden önce veya sonra alınabilir.


Doğal yörelerinden insan yaşamının uzak alanlarından yüksel rakımlı bölgelerden  özenle temin edilerek,fırınlama sistemiyle alfatoksinsiz kurutularak , tad ve doğal yapısından ,özelliklerinden taviz vermeden  fiziksel yapısı , eleme, ayıklama, öğütme ve paketleme işlemleri, steril ortamlarda  yapılmaktadır.

MENŞEİ :Kore-Çin Halk Cumhuriyeti

Ambalaj (Ölçü birimi) :Opp ambalajında   50 gr.

Kategori :Saf Bitkisel Droğlar


TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞININ  28.03.2013 TARİH VE TR-34-K-036322 KAYIT  NO'lu İZNİ İLE TÜRK GIDA KODEKSİNİNE UYGUN OLARAK  İSTANBUL-KADİKÖY 'de ÜRETİLMİŞTİR.


Muhafazası

Ürünler gıda takviyesi olup ilaç değildir; tedavi amaçlı olarak kullanılmaz ve güvenlik bantı açılmış ürünler kullanılmamalıdır.

Hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanımı sırasında sağlık uzmanı bilgisi dahilinde tüketilmesi tavsiye edilir.

Oda sıcaklığında (15-23°C) koyu renkli cam kavanozda ağzı kapalı olarak  muhafaza ediniz.

Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

Kargodan kaynaklanan hasarlı  ve garanti bandı açılmış ürünleri  teslim almayınız .Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Doğal baharatlarımız renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Kurutulmuş bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkinin renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir.  Tüm ürünlerimizde yapay koku koruyucu ve renklendirici madde kullanmamıştır.

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kırmızı Ginseg Tozu Saf 50 gr.

  • Ürün Kodu: Kırmızı Ginseg Tozu Saf 50 gr.
  • Stok Durumu: 30
  • 75,00TL
  • 66,90TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Kırmızı Ginseg Tozu Saf, Enerji Vericiler, Performans Artırıcılar, Bağışıklık Güçlendirici