Destek Saf Macademia Yağı 20 ml.MACEDEMİA YAĞI (%100 SAF SOĞUK PRESS) 20 ml.

Macadamia fındıkgillerden bir meyvedir, ilk olarak Avustralya ve doğu sahilinden gelen bir üremeye sahiptir. Macadamia ağaçlarının binden fazla çeşidi mevcuttur. Ağaçlar yaprak dökmez, tüm yıl boyunca yeşil kalır. Macadamia ağaçları düzenli yağış alan ve her zaman sıcak olan iklim koşullarında 25 metreye kadar büyüyebilir, ortalaması 2-12 metredir. Yaprakları elips şeklinde 2-13cm genişliğinde ve 6-30cm uzunluğundadır. Çiçekleri 10-15mm uzunluğundadır. Tam bir kalori deposu olan macadamia fındığının bir tanesinde %65-70 arasında bir yağ oranı vardır. 

Macademia Cevizi, hiçbir meyvede bulunmayan palmitoleic asit içerir. İnsan vücudu tarafından üretilen bu asit yaşlandıkça daha az üretilir. Nemlendirici bir yağ olduğundan kozmetikte yaygın olarak kullanılır. Macadamia yağı %22 oranında Palmitoleic asit içerdiğinden cilt bakımı için çok önemli bir üründür. Cildeyoğun nem verir. Cildimizin sebumunda önemli bir görevi olan palmitoleic asit içerir. Yaşlandıkça cildimiz bu asidi az üretmeye başlar. Macadamia fındığı haricinde hiçbir bitki bu asidi içermemektedir.

Kategori  Doğal Bitkisel Yağlar

Ambalaj (Ölçü birimi)  20 ml

Elde edilme metodu Macademi fındıklarının soğuk preslenmesi  yöntemi kullanılarak   elde edilmiştir. % 100 doğaldır.

Kullanım önerisi  Haricen saç derisine freaksiyon yapılarak ,şampunalarınıza 3-5 damla ilave edilerek , ciltek  bakımında  problemli bölgeye direkt sürülerek yada kremlerinize kombine edilerek  kullanılır.

Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) koyu renkli cam kavanozda ağzı kapalı olarak  muhafaza ediniz.

Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

Kargodan kaynaklanan hasarlı  ve garanti bandı açılmış ürünleri  teslim almayınız .

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Destek Saf Macademia Yağı 20 ml.

  • Ürün Kodu: MACEDEMİA YAĞI (%100 SAF SOĞUK PRESS) 20 ml.
  • EAN: 8699649121843
  • 8699649121843
  • Stok Durumu: 7
  • 22,50TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Destek Saf Macademia Yağı 20 ml.