Naturelka Limon Kabuğu Tozu 90 gr

Ürün Kodu : 8681644067042
Liste Fiyatı : 13,50 TL
İndirimli Fiyatı 13,50 TL
Tükendi


Naturelka Limon Kabuğu Tozu 90 gr

Kullanımı: Ekmek, makarna,çorba,sos,et,balık,tavuk ,sebze yemeklerinde, çocuk mamalarında, poğaça, omlet, börek her türlü hamur işlerinde, pizza yapımında, suya karıştırıp içecek olarak kullanılabilir.
Saklama Koşulları: Buzdolabında saklanması tavsiye edlir. Gluten ve katkı maddesi içermediği için açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
İçindekiler: Kurutulmuş limon kabuğu.
Menşei: Türkiye
Besin Değerleri (100 gr.)

Enerji: 47 kcal

Karbonhidrat: 16 g

Diyet Lifi:11 g

Fosfor: 16 mg

Potasyum: 138 mg

Kalsiyum: 2 g

Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) koyu renkli cam kavanozda ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .

Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Doğal baharatlarımız renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Kurutulmuş bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkinin renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir. Tüm ürünlerimizde yapay koku koruyucu ve renklendirici madde kullanmamıştır.


Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor