Organicum Organik Bebek Şampuanı 250 ml.

Organicum Baby Organik Bebek Şampuanı 250 ml.

%100 Organik Saç ve Vücut Şampuanı

Bebeğinizin narin tenini ve yumuşak saçını güvenle temizler, nemlendirir ve korur.

Göz yakmayan ve bebeğinizin narin tenini ve yumuşak saçını güvenle koruyan ICEA uluslararası organik sertifikalı bu ürün zararlı sentetiklerden arındırılmış organik yönetmeliğine uygun ve onaylı aktif bileşenlerle formüle edilmiştir.

Sentetik ve tahriş edici hiçbir renklendirici, koku, ekstrakt, silikon, paraben, kıvam arttırıcı, SLS, SLES içermez.

Ilık su ile bebeğin saçı ve vücudu ıslatıldıktan sonra dairesel masajlarla yıkanır bol su ile durulanır.

·         UYARI :

·         Ürünlerin ,güvenlik bantı açılmış yada kargodan kaynaklanan hasarlı ürünler kullanılmamalıdır.

·         Işıktan ve rutubetten koruyunuz.

·         Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. 

Organicum

25 yıldan fazla süredir doğal terapiler alanında yürüttüğü çalışmalarla organik bakım ürünlerinde ilklere imza atan Işık Terapi, organik bazlı saç ürünlerini Organicum markası ile Türkiye’de ilk defa sertifikalı organik hidrosollü (taze hasat bitki özsuları ve esansiyel yağları) bakım serisini çevreye duyarlı ve bakımına özen gösteren tüketiciler ile buluşturdu.

ICEA (Etik ve Çevresel Sertifikasyon Enstitüsü), Anadolu Üniversitesi ve yurtdışında agredite laboratuvarlarında yürütülen ARGE çalışmaları ve testlerle ürünlerin anti-alerjen etkileri, stabiliteleri ve terapötik etkileri onaylandı.

Işık Terapi, Organicare Baby markası ile uzun süren ARGE çalışmaları sonrasında üretilen ve uluslararası sertifikasyon firması ICEA tarafından %100 organik sertifikasına sahip ilk Türk bebek ürünlerinde bir ilke imza attı.

2010 yılında  raflarında yerini alan Organicum Sun güneş koruyucu gamı, organik anti- alerjen içerikleri ve yeni nesil formülleriyle hassas ciltli çocuk ve yetişkinlerin güvenle kullanabileceği ürünler olarak formüle edildi.

Paraben, Boyar madde, Sentetik ekstrakt, SLS, SLES, EDTA, Lanolin, Parafin (Mineral Oil, Petrolatum), Hayvansal Yağlar ve Silikon hiçbir ürünümüzde yer almaz. Ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. (cruelty free product).

Gelecek nesillere ve çevreye verebileceğimiz en güzel armağan organik yağlar ve özler ile formüle edilen, yasaklı, toksik maddeler içermeyen ürünler olacaktır.

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Organicum Organik Bebek Şampuanı 250 ml.

  • Ürün Kodu: Organicum Baby Organik Bebek Şampuanı 250 ml.
  • Stok Durumu: 15
  • 33,00TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Organicum Baby Organik Bebek Şampuanı 250 ml.