Organik Agadir Argan Yağı 50 ml


Liste Fiyatı : 88,00 TL
İndirimli Fiyatı 79,00 TL
Tükendi
Orijinal Ürün Organik Ürün Ekolojik Ürün Vegan Ürün Bitkisel İçerikli Aktif Eco Cert EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ ISIL İŞLEM GÖRMEDEN, SOĞUK PRESS  YÖNTEMİYLE SIKILMIŞTIR TAMAMİYLE DOĞAL OLARAK YETİŞMİŞ VE ÜRETİLMİŞTİR. PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ

Ecocert Sertifikalı Saf organik Argan yağı 50 ml.
Kuru ve Yıpranmış Cilt ve Saçlara uygundur
Tırnak, El ve Saç Bakımı için uygundur
İçeriğindeki zengin E vitamini ve doymamış yağ asitleri ile kurumuş ciltleri ve kırılgan saçları nemlendirir ve güçlendirir.

Argan yağı, başta oleik ve linoleik asit olmak üzere yüksek miktarda doymamış yağ asitleri içerirler. Bu nedenle ciltteki tahriş, yara gibi sorunların çözümü için ideal bir yağdır. İçeriğindeki yüksek E vitamini ise hücreleri uyararak dokuların yenilenmesini hızlandırır. İçeriği ve sağladığı bu etkiler, bu yağı kuru ve yıpranmış cilt ve saçlar için ve tırnak/el bakımında son derece uygun bir seçim yapar.


Elde Ediliş Metodu: Soğuk Pres


KAYNAKLAR:
1. Monfalouti, H. El, Guillaume, D., Denhez, C. Charrouf, Z. Therapeutic Potential of Argan Oil: A Review. The Journal of Pharmacy and Pharmacology 62, 1669–75 (2010).
2. Charrouf, Z., Guillaume, D. Secondary Metabolites from Argania spinosa (L.) Skeels. Phytochemistry Reviews 1, 345 – 354 (2002).
3. Guillaume, D. Ethnoeconomical, Ethnomedical and Phytochemical Study of Argania spinosa (L.) Skeels: A Review. Journal of Ethnopharmacology, 1–9 (1998).


• Organik tarım metodları ile elde edilmiştir ve Ecocert tarafından Organik olarak Sertifikalandırılmıştır (Kullanılan bitkiler GDO ürünü değildirler ve sağlığa zararlı hiçbir kimyasal tarım ilacı, sentetik gübre içeremezler).
• %100 saf yağlardır (Daha ucuz ya da kolay elde edilen başka hiçbir yağ ile karıştırılmamışlardır).
• Kalite analizleri laboratuvarda yapılmıştır.
• Saf yağ, daha ucuz veya daha kolay elde edilen başka bir yağ ile seyreltilmemiş, içeriğin tamamı etiketinde belirtilen bitkiden elde edilen yağ demektir. Ürünlerimizin organik olsa dahi ikinci bir yağ ile asla karıştırılmadığını, GC (Gas Chromatography / Gaz Kromatografisi) analiz raporları ile garanti etmekteyiz.


Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-23°C) ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .


Dikkat !

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
WhatsApp ile Sor