Otacı Doğal Isırgan Sabunu 100 gr.

Ürün Kodu : 8699512009667
Stok adedi : 100
Liste Fiyatı : 12,00 TL
İndirimli Fiyatı 09,50 TL
Yerli Ürün Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ


OTACI KADIKÖY SATIŞ MAĞAZASI


Otacı Doğal Isırgan Sabunu 100 gr.

Doğal sabun bazı,melisa yağı,zeytinyağı,limon yağı,ısırgan yaprağı ekstresi,çörekotu yağı ve ısırgan yaprakları içermektedir.
Bileşimindeki ısırgan yaprağı ekstresi ve çörekotu yağı;yağlı,kepekli ve dökülen saçların bakımında tedaviye yardımcı olur.
Problemli ve zayıf saçların güçlenmesine destek olur.
Bileşimindeki saf zeytinyağı cildi besler,kalıcı nemlilik ve yumuşaklık sağlar.

Dermatolojik testleri yapılmıştır.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Boyar madde içermez.
Ciltte irritasyona sebep olmaz.
Hipoalerjeniktir,
Sıvı parafin (mineral yağ) içermez.
PEG Türevi Maddeler içermez.
Sentetik esans içermez.
Silikon içermez.
Cildi kurutmaz

Isırgan Ekstresi
Isırgan ülkemizde yaygın olarak yetişen, çok yıllık, otsu, yaprakları koyu yeşil renkli, saplı ve dişli kenarlı bir bitkidir. Vitamin ve mineraller açısından zengindir. Yağlı, kepekli, ince telli, saçların bakımında kullanılır.

Ürün Özellikleri
Isırganlı doğal sabun bileşimindeki zengin vitamin ve mineral içeren, saç ve cilde yararlı olduğu bilinen ısırgan ekstresi ve çörekotu yağı ile saçların bakımında, doğal özelliği ile cilt temizliğinde kullanılır.
İçeriğindeki ısırgan yaprakları saçlı deride ve vücutta uyarıcı etki yaparak tazelik verir. Cildiniz tahriş olmadan temizlenirken saf zeytinyağı cildi besler, kalıcı nemlilik ve yumuşaklık sağlar.
Dermatolojik testleri yapılmıştır, hipoalerjeniktir, ciltte hassasiyet ve alerjiye neden olmaz.
Otacı ısırgan sabunu cilde veya yüze köpürterek uygulanması tavsiye edilmektedir.
Ürün Kullanımı

Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) kuru zeminde muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .


Dikkat !

Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor