Rosense Doğal Gül Suyu 250 ml.

Ürün Kodu : 8682035034025
Stok adedi : 49
Liste Fiyatı : 38,00 TL
İndirimli Fiyatı 34,90 TL

Gül yağı üretimi esasında elde edilen yağlı suyun (mayanın) bire bir oranında damıtılmış, saf, temiz ve sıcak su ile karıştırılması sonucunda elde edilen gül kokulu doğal sudur. Doğal olarak üretilen gül suları defalarca filitreden geçirilerek, şişelere dolumu yapılır ve ambalajlanıp satışa sunulur. Gül sularının doğal olması, zararlı madde içermemesi nedeniyle bazı yiyecek maddeleri ve tatlılarda aroma olarak, cildi besleyici ve dokuları gerginleştirici özelliği nedeniyle vücut ve makyaj temizliğinde kullanılmaktadır.

Yerli Ürün Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Vegan Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. TAMAMİYLE DOĞAL OLARAK YETİŞMİŞ VE ÜRETİLMİŞTİR. PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ
ROSENSE %100 SAF NATUREL GÜL SUYU 250ml.
Gülsuyu, Rose Damascena (Yağ Gülü) patellerinin basınç altında su buharı destilasyonu metodu ile gül yağı üretimi sırasında elde edilen bir yan ürünüdür. Gülsuyu ikinci destilasyondan arta kalan yağlı sulu çözelti ile distilasyon kaznanında kalan kazan iç suyu ile eşit oranda karıştırılması ile elde edilir.
Cildi nemlendirmek, canlandırmak, ferahlatmak ve temizlemek için ideal bir doğal üründür
Isparta Gülü'nün yapraklarının damıtılması ile elde edilen Rosense Doğal Gül Suyu hiçbir katkı maddesi içermez.
Dermatolojik olarak test edilmiştir
NASIL KULLANILIR:
Makyaj temizleme pedine veya pamuğa, nemlendirmeye yetecek miktarda alınıp cilde uygulanır.
Cilde direkt olarak da sürülebilir
Doğal tonik etkisi ile cildinizi nemlendirir ve doğal nem dengesine kavuşturur .
Ambalaj: 250 ml Plastik Şişe
GÜLSUYU İÇERİK : Isparta Gülü'nün (Rosa damascena ) yapraklarının damıtılması ile elde edilen Doğal Gül Suyu hiçbir katkı maddesi içermez, %100 natureldir.
· UYARI :
· Ürünlerin ,güvenlik bantı açılmış ya da kargodan kaynaklanan hasarlı ürünler kullanılmamalıdır.
· Işıktan ve rutubetten koruyunuz.
· Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.
· Paraben içermez.
· Parfüm ve sentetik esans , aroma ve renklendirici gibi maddeler içermez.
Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor