Rosense Cilt Bakım Toniği 200 ml.

Ürün Kodu : 8693347001711
Stok adedi : 16
Liste Fiyatı : 48,50 TL
İndirimli Fiyatı 43,60 TL
Yerli Ürün Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ

ROSENSE CİLT BAKIM TONİĞİ 200 ml.

Antioksidan özellikli ve E vitaminli.Cildi sıkılaştırır ve gözeneklerin siyah noktacıklarla tıkanmasını engeller.İçerdiği gül özü ve antioksidan sayesinde cilde tazelik ve parlaklık verir.E vitamini ile zenginleştirilmiş formülü cildi besler.Alkol içermez. Sabun İçermez, Cildi Yıpratmaz..Karmadan yağlı cilt tiplerinde görülen gözenek açıklığı, Rosense toniğin içerisinde kullanılan özel sıkılaştırıcı ajanlar sayesinde gözeneklerin sıkılaştırılmasına yardımcı olur.
Yüksek kalite standartlarında üretilen tüm ürünleri, gül yapraklarından elde edilmiş saf gül özü ile birlikte doğal meyve özleri ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formüller içerir.
Rosense Tonik, Ayrıca E vitamini katkılı olup cildi besler
Yüzünüze ilk sürdüğünüzde menthol etkisi verir ve cildin sakinleşmesini sağlar.Alkol içermez.
Rosense tonik İçerdiği Gül Özü ve Antioksidan sayesinde cilde tazelik ve parlaklık verir
Gözeneklerdeki siyah nokta oluşumunu engeller.
Ciltteki yağ fazlasını yok ederek nem dengesini korur.
Mükemmel sonuç için cilt bakımınızı cilt tipinize uygun Rosense Nemlendirici ile tamamlayın.
Kullanımı:
Temiz cilde sabah akşam pamuk yardımı ile tampon yaparak uygulanır.
· UYARI :
· Ürünlerin ,güvenlik bantı açılmış ya da kargodan kaynaklanan hasarlı ürünler kullanılmamalıdır.
· Işıktan ve rutubetten koruyunuz.
· Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.
Doğal güzellik felsefesi üzerine kurulmuş olan Rosense, kozmetik gül alanında kurucusu Gülbirlik tarafından 50 yılı aşkın bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Faaliyetlerinin her alanında kalite ilkelerine bağlı olan şirketimiz, kalite güvenliği tescili olan Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 : 2000 ve Gıda Güvenliği yönetimi Sistemi ISO 22000 : 2005 belgelerine sahiptir.
Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır
Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor