Rosense Gül Özlü El ve VÜcut Bakım Kremi 75 ml.

Ürün Kodu : 8693347004804
Stok adedi : 15
Liste Fiyatı : 28,50 TL
İndirimli Fiyatı 23,90 TL

Gül özlü, gül kokulu günlük el ve vücut kremidir. İçerdiği gül özleriyle cildi yumuşatan ve pürüzsüzleştiren bir vücut nemlendiricisidir, Cildiniz tarafından mükemmel emilir, geride hiçbir yağlılık hisi bırakmaz, Gün boyu cildin doğal nem dengesini korur, Vitamin E ve B5 içerir, Her cilt tipine uygundur.

Yerli Ürün Orijinal Ürün Bitkisel İçerikli Aktif İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ

ROSENSE EL  KREMİ ile ilgili görsel sonucu


ROSENSE GÜL ÖZLÜ NEMLENDİRİCİ EL VE VÜCUT BAKIM KREMİ 75 ml.
Her cilt tipine uygundur.
Kullanımı:
Temiz cilde sabah akşam yedirilerek uygulanır.Soğuk kış günlerinde istenilen sıklıkta kullanılır.
UYARI :
· Ürünlerin ,güvenlik bantı açılmış ya da kargodan kaynaklanan hasarlı ürünler kullanılmamalıdır.
· Işıktan ve rutubetten koruyunuz.
·
Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz
Yüksek kalite standartlarında üretilen tüm ürünleri, gül yapraklarından elde edilmiş saf gül özü ile birlikte doğal meyve özleri ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formüller içerir.
Doğal güzellik felsefesi üzerine kurulmuş olan Rosense, kozmetik gül alanında kurucusu Gülbirlik tarafından 50 yılı aşkın bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Faaliyetlerinin her alanında kalite ilkelerine bağlı olan şirketimiz, kalite güvenliği tescili olan Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 : 2000 ve Gıda Güvenliği yönetimi Sistemi ISO 22000 : 2005 belgelerine sahiptir.
Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır
Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
Haccer Ayak Bakım Kremi 60ml

Haccer Ayak Bakım Kremi 60ml

34,90 TL 34,90 TL
Gül Goncası Kurusu 80 gr.

Gül Goncası Kurusu 80 gr.

18,50 TL 32,50 TL
WhatsApp ile Sor