İndirimli Rosense Kuru ve Hassas Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml.

rosense yüz kremi ile ilgili görsel sonucuROSENSE ile ilgili görsel sonucu


ROSENSE KURU VE HASSAS CİLT  NEMLENDİRİCİ YÜZ KREMİ 50 ml.
Rosense nemlendirici yüz kremi  içerdiği peptidler, bitkisel yağ ve ekstratlar ile cildi nemlendirir ve besler,Hidrolize süt proteini cildin nem oranını ve yumuşaklığını artırarak ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur,Cildi etkili bir biçimde nemlendirir ve canlanmasını sağlar.E vitamini sayesinde cildi besler ve doğal elastikiyetinin korunmasında yardımcı olur,Cildinizin UV ışınlarının zararlı etkilerinden korunmasına yardımcı olur,100 % doğal gül yağı, gül çiçeği distilesi ve üzüm ekstratı içeren özel formüllü,Göz çevresine uygulamayınız.
Dermotolojik olarak test edilmiştir.
Kullanım Şekli; Günlük cilt bakımında nem ihtiyacını karşılamak üzere temizlenmiş ve toniklenmiş cilt yüzeyine sabah ve akşam  uygulama yapılmalıdır. Göz çevresinde uygulanmamalıdır.
Ambalaj Şekli; Cam kavanozda 50 ml.

·         UYARI 
·         Ürünlerin ,güvenlik bantı açılmış ya da kargodan kaynaklanan hasarlı ürünler kullanılmamalıdır.
·         Işıktan ve rutubetten koruyunuz.
·         Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz

Rosense, dünyanın tek doğal gül kaynaklı kozmetik ürünleri markasıdır. Bugün global bir marka olma yolunda ilerleyen Rosense, Türkiye dışında Almanya,Hollanda, Avustralya, Kanada ve Japonya dahil birçok ülkede bayiliklerkanalı ile satılmaktadır.Yüksek kalite standartlarında üretilen tüm ürünleri, gül yapraklarından elde edilmiş saf gül özü ile birlikte doğal meyve özleri ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formüller içerir.Rosense  sadece kendi ülkemizde değil, dünya platformunda güçlü bir marka olmak, temel görevimiz, faaliyetlerimizin tüm alanlarında sürekli iyileştirmeyi, güvenirliliği, şeffaflığı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ekip ruhuna sahip bir şirket olmaktır.Doğal güzellik felsefesi üzerine kurulmuş olan Rosense, kozmetik gül  alanında kurucusu Gülbirlik tarafından 50 yılı aşkın bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Faaliyetlerinin her alanında kalite ilkelerine bağlı olan şirketimiz, kalite güvenliği tescili olan Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 : 2000 ve Gıda Güvenliği yönetimi Sistemi ISO 22000 : 2005 belgelerine sahiptir.

Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) koyu renkli cam kavanozda ağzı kapalı olarak  muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı  ve garanti bandı açılmış ürünleri  teslim almayınız .

Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Doğal baharatlarımız renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Kurutulmuş bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkinin renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir.  Tüm ürünlerimizde yapay koku koruyucu ve renklendirici madde kullanmamıştır.

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Rosense Kuru ve Hassas Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml.

  • Ürün Kodu: Rosense Kuru ve Hassas Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml.
  • Stok Durumu: 6
  • 63,00TL
  • 58,95TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Rosense Kuru ve Hassas Nemlendirici Yüz Kremi 50 ml.