Rosense Arındırıcı Peeling 75ml.

Ürün Kodu : 8693347006433
Stok adedi : 12
Liste Fiyatı : 32,00 TL
İndirimli Fiyatı 24,90 TL

Rosense peeling, Elma ve Limon asitleri, kayısı partikülleri içerir. Cilt günlük temizleyiciler dışında derinlemesine bir temizliğe ihtiyaç duyar. Rosense, Ürün içeriğindeki yuvarlak partiküller yumuşak bir yapıya sahip olup cildi tahriş etmeden temizleme işlemi gerçekleştirir. Hassas cilt tipleri için uygundur. Sterilize edilmiş granüller cildi ölü hücrelerden arındırır, keratini yok eder.

Yerli Ürün Orijinal Ürün Bitkisel İçerikli Aktif İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ

ROSENSE TEMİZLEYİCİ PEELİNG 75ml.

Kullanımı:
Haftada 1 veya 2 kez banyo öncesinde uygulayın. Yüzünüzü ıslatın ve parmak uçlarınızla küçük daireler çizerek göz çevrenize getirmeden masaj yapın. Ilık su ile ciltten arındırın.
UYARI :
· Ürünlerin ,güvenlik bantı açılmış ya da kargodan kaynaklanan hasarlı ürünler kullanılmamalıdır.
· Işıktan ve rutubetten koruyunuz.
· Serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz
Rosense, dünyanın tek doğal gül kaynaklı kozmetik ürünleri markasıdır. Yüksek kalite standartlarında üretilen tüm ürünleri, gül yapraklarından elde edilmiş saf gül özü ile birlikte doğal meyve özleri ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formüller içerir.Doğal güzellik felsefesi üzerine kurulmuş olan Rosense, kozmetik gül alanında kurucusu Gülbirlik tarafından 50 yılı aşkın bir tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Faaliyetlerinin her alanında kalite ilkelerine bağlı olan şirketimiz, kalite güvenliği tescili olan Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001 : 2000 ve Gıda Güvenliği yönetimi Sistemi ISO 22000 : 2005 belgelerine sahiptir.
Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır
Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor