Saklı Cennet Natural Sızma Zeytinyağı Siyah Dorica 500 ml

Ürün Kodu : 8697512340568
Liste Fiyatı : 26,90 TL
İndirimli Fiyatı 26,90 TL
Tükendi
Yerli Ürün Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ ISIL İŞLEM GÖRMEDEN, SOĞUK PRESS  YÖNTEMİYLE SIKILMIŞTIR TAMAMİYLE DOĞAL OLARAK YETİŞMİŞ VE ÜRETİLMİŞTİR. PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZTEMA ile ilgili görsel sonucuorganic olive oil ile ilgili görsel sonucu

                     SAKLI CENNET (TEMA ) SIZMA SAF ZEYTİNYAĞI 500 ML

Gökçeada'ya has bir zeytin tipi olan ,geleneksel yöntemlerle yetiştirilmiş Ladolia zeytinlerinden kendi tesislerimizde kontinü sistemle üretilmiştir.

E vitamini içeriğini yok eden rafinasyon işlemlerine maruz kalmamaktadır.Yemeklerinizde ve Salata ve kahvaltılarınız da güvenle kullanabilirsiniz.

Şık şişesiyle sevdiklerinize hediye edebilir, adanın zerafetini sofranıza taşıyabilirsiniz


Ayrıca doğal yapısı itibariyle saç ve cilt bakımında soğuk sıkım bitkisel saf yağlar ile kombinasyonlar yapılarak güvenle tercih edilebilir.

TEMA ile olan yakın işbirliğimiz ile kırsal kalkınma projelerine destek veriyoruz.

TEMA ve SAKLI CENNET markalı ürünlerle sizi de bu güzel işbirliğine ortak ediyoruz.
Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-23°C)cam kavanozda ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayını.

Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerin
Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
WhatsApp ile Sor