Sheida Sürme Kohl Powder Koyu Yeşil

Ürün Kodu : 8698583340310
Stok adedi : 10
Liste Fiyatı : 42,00 TL
İndirimli Fiyatı 29,25 TL

Etkileyici ve dikkat çekici bir makyaj için göz makyajı çok önemlidir. Gözlere derinlik ve gizem verebilen cazibenizi arttıran, Doğal buğulu (smoking eye) göz makyajı yapan makyaj ürünü SÜRMEDİR. Sheida sürme bir yandan makyajınızın kusursuzluğunu sağlarken bir yandan da göz sağlığınızı koruyor.

Yerli Ürün Orijinal Ürün Ekolojik Ürün Bitkisel İçerikli Aktif EKOLOİK OLARAK  GERİ DÖNÜŞÜMLÜ ÜRÜNDÜR. İYİ ÜRETİM  HİJYENİK  UGULAMA STANDARDI  GARANTİSİ PAP ÇEVKO: ÇEVRE VE AMBALAJ ATIKLARINI KORUMA VAKFI ÜYESİ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR DERMOTOLİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR PARABEN –SİLİKON –PARFÜM İÇERMEZ
Sheida Sürme Kohl Powder Koyu Yeşil
Kullanımı:
Aplikatörü yatay olarak gözün iç kısmına dıştan içe yerleştirin.
Gözünüzü kapatın ve göz kapağınız boyunca birkaç kez kaydırın.
Etkili bir görünüm elde etmek için aynı işlemi birkaç kez tekrarlayın.
Her seferinde aplikatörü şişeye iyice yerleştirin ve ürün almasını sağlayın.
Uygulama sırasında göze bulaşmasından ve Alerji yapmasından çekinmeyin.
Sheida sürme bilinen sürme özelliklerine sahip hipoalerjenik bir üründür ve antibakteriyel ambalajla size sunulmaktadır.
Kirpiklerin iç kısmına uygulanabildiği gibi dış kısmında uygulanabilir. Dış kısım için belli bir çizgiyi bozmadan bütün göz etrafına sürerek daha etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.
Lens ile Kullanım:
Eğer lens kullanıyor iseniz, ürünün lenslerinize bulaşmaması için, ürünü uygulamadan önce lenslerinizi çıkarmanızı öneriyoruz.
Sheida’nın makyözünden size bir püf noktası. Uygulamayı yaptıktan sonra yüzünüzü yıkarsanız bu şekilde daha buğulu bir bakış elde edersiniz.
Sheida sürmeyi tamamen çıkarmak için özel bir çıkartıcıya ihtiyacınız yok; su ile ovalayarak yıkamanız yeterlidir. Eğer ovalamasanız 2 -3 gün gözünüzde kalır. 
Yan Etkileri: Yoktur.
Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-23°C)  muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .
Dikkat !
Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır
Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor