Şimşir Ağaç Bebe Mama Kaşığı

Ürün Kodu : 1101333000015
Stok adedi : 43
Liste Fiyatı : 10,00 TL
İndirimli Fiyatı 10,00 TL


Şimşir Ağaç Bebe Mama Kaşığı

Ağaç Cinsi ve Yöresi : Budaklı Şimşir ağacı, Kastamonu, Amasra

Yapım Tekniği: Klasik yöntemlerle el işçiliği ile yapılmıştır.

Kararma yapmaz, kolay kırılmaz, dayanıklıdır.

Şimşir Ağaç Bebe Mama Kaşığı Boyutları

El işliği ile yapıldığı için ölçülerde farklılık oluşabilmektedir.

Uzunluk: 10 - 11 cm arasında değişmektedir.

Ağırlık: 9-12 gr. arasında değişmektedir.

Genişlik: 3.00 - 3.40 cm arasında değişmektedir.

Menşei:Türkiye


Kullanım Yeri: Sıcak ve soğuk servislerin tamamında güvenle kullanılır. Özel yapısı sayesinde antibakteriyel özelliktedir. Makinede ve sıcak suda güvenle yıkanabilir.

Teflon, çelik, emaye vb. mutfak eşyanıza zarar vermez.

Şimşir ağacının özelliği nedeniyle nemli ortamda şimşir ağaç eğimler gösterebilir, normaldir.Bir gece suda bekletilerek normal şeklini alır.

Şimşir, şimşirgiller (Buxaceae) familyasının Buxus cinsinden çalılara verilen ad.

Genel olarak çalı nadiren ağaççık formunda herdemyeşil bitkilerdir. Sürgünleri dört köşelidir. Yaprakları derimsi, tam kenarlı ve tüysüzdür. Gölgeye dayanıklı, yavaş büyüyen nemli besin maddelerince zengin toprakları tercih eder. Çok nadir de olsa ağaç formunda olabilir ve kuşüzümüne benzer meyveler verir. Sudan yoğun olan ender bitkilerden biridir. Doğal görünümü ve dayanıklılığından dolayı tahta kaşık oymacılığında tercih edilirler.


Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor