Şimşir Ağaç Çatal Mini Boy

Şimşir Ağaç Çatal Mini Boy

Ağaç Cinsi  ve Yöresi : Budaklı Şimşir ağacı, Kastamonu

Yapım Tekniği: Klasik yöntemlerle el işçiliği ile yapılmıştır.

Kararma yapmaz, kolay kırılmaz, dayanıklıdır.

Kullanım Yeri: Sıcak ve soğuk servislerin tamamında güvenle kullanılır. Özel yapısı sayesinde antibakteriyel özelliktedir. Makinede ve sıcak suda güvenle yıkanabilir.

Teflon, çelik, emaye vb. mutfak eşyanıza zarar vermez.

Şimşir ağacının özelliği nedeniyle nemli ortamda şimşir ağaç çatal hafif eğimler gösterebilir, normaldir.Gece suda bekletilerek normal şeklini alır.


Şimşir, şimşirgiller (Buxaceae) familyasının Buxus cinsinden çalılara verilen ad.

Genel olarak çalı nadiren ağaççık formunda herdemyeşil bitkilerdir. Sürgünleri dört köşelidir. Yaprakları derimsi, tam kenarlı ve tüysüzdür. Gölgeye dayanıklı, yavaş büyüyen nemli besin maddelerince zengin toprakları tercih eder. Çok nadir de olsa ağaç formunda olabilir ve kuşüzümüne benzer meyveler verir. Sudan yoğun olan ender bitkilerden biridir. Doğal görünümü ve dayanıklılığından dolayı tahta kaşık oymacılığında tercih edilirler.


Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Şimşir Ağaç Çatal Mini Boy

  • Ürün Kodu: Şimşir Ağaç Çatal Mini Boy
  • EAN: 1101247000019
  • 1101247000019
  • Stok Durumu: 13
  • 7,50TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Şimşir Ağaç Çatal Mini Boy, Ahşap Doğal Ev Gereçleri