Tesbih Ağacı Neem Yağı 20 ml.

Ürün Kodu : 8699649121607
Stok adedi : 15
Liste Fiyatı : 15,00 TL
İndirimli Fiyatı 15,00 TL
Tesbih Ağacı Neem Yağı 20 ml.

Öncelikle neem ağacına (latince: Azadırachta indica) yakından bakacak olursak Maun ya da Mahoganik ağaç ailesinin Meliaceae üyesi olan bu ağacın, tesbih ağacı ile büyük bir benzerlik gösterdiğini de görürüz. Neem ağacı aynı zamanda Nimtree ya da Leylağı isimleri ile de bilinmektedir.
Neem ağacının yaprakları, yaprak tozu, tohumu, ağaç kabuğu ya da küçük neem filizleri ilaç, tıp ve kozmetik alanında kullanılmaktadır.


Kategori
Saf Doğal Bitkisel Yağlar


İçerik
Azadirachta İndica Seed Oil
%100 Saf Tesbih Ağacı Neem Yağı

Ambalaj (Ölçü birimi)
Koyu renkl cam şişede 20 ml


Kullanım önerisi
Haricen günde 1-3 defa bir sade olarak yada seyretilerek kullanılabilir.
Haricen masaj yapmak suretiyle cilt bakımında kullanılabilir.Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-30°C) muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.
Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor