İndirimli Toothwak Misvaklı Ahşap Kıl Diş Fırçası Tekli


Toothwak Misvaklı Ahşap Kıl Diş Fırçası Tekli

Toothwak, Erak ağacından elde edilen misvakın özel bir tasarım ile diş fırçası haline dönüştürülmesi sonucunda ortaya çıktı.
Binlerce yıldır insanların ağız ve diş sağlığını korumak için kullandığı misvak, Toothwak ile günümüz diş fırçası tasarımında yeniden sizlere sunuldu. Özellikle diş etleri ve diş minesi sağlığı açısından faydaları saymakla bitmeyen bu yeni ürün, son derece kullanışlı bir şekilde tasarlandı. Misvak ağacından yapılma bu doğal diş fırçası, sentetik diş fırçalarından bizleri kurtaracak niteliklere sahip. Her yönüyle organik bir yaşamı özleyen insanoğlu açısından büyük bir ar-ge olan bu ürün, sıradan diş fırçaları ile karıştırılmamalı. Çünkü sıradan diş fırçaları polyester karışımdan oluşur ve içerisinde bulunan kimyasallar, dişlerimizi fırçalarken vücudumuza giriş yapar.

Bir süre kullanıldıktan sonra hijyen açısından atılması gereken plastik diş fırçaları yerine değişebilir başlıklı bu organik misvak diş fırçasını deneyin! Toothwak, üç adet değiştirilebilir fırçası ile eskiyen başlıkların değişimine imkan tanıyor ve uzun ömürlü bir deneyim sunuyor. Sağlık için siz de Toothwak’ı seçin!

Toothwak, uç kısmında misvak kıllarından oluşan değişebilir başlıklara sahip doğal bir diş fırçasıdır. Erak ağacından elde edilen misvaktan imal
edilmektedir.Tamamen doğal malzemelerden yapılmıştır.Helal sertifikalıdır.

Muhafazası
Oda sıcaklığında (15-30°C) muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı  ve garanti bandı açılmış ürünleri  teslim almayınız .

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Toothwak Misvaklı Ahşap Kıl Diş Fırçası Tekli

  • Ürün Kodu: Toothwak Misvaklı Ahşap Kıl Diş Fırçası Tekli
  • EAN: 7842285583754
  • 7842285583754
  • Stok Durumu: 15
  • 32,50TL
  • 29,85TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Toothwak Misvaklı Ahşap Kıl Diş Fırçası Tekli, Ağız Bakım