İndirimli Toroslar Soğuk Sıkım Kenevir Yağı %100 Saf 250 ml.


Toroslar Soğuk Sıkım Kenevir Yağı %100 Saf 250 ml.

Linoleik (Omega 6) ve linolenik asit (Omega 3) açısından zengin bir yağ olan kenevir yağı, sağlıklı ve dengeli bir beslenmeye destek olabilecek bir besin kaynağı olarak değerlendiriliyor. İçeriğindeki esansiyel yağ asitleri olan Omega 3 ve Omega 6 ile güçlü antioksidan etkiye sahip kenevir yağı, harici olarak cilt problemlerinde ve cilt bakımında kullanılabiliyor


Kategori  Doğal Bitkisel Yağlar


Ambalaj (Ölçü birimi)  250 ml


Elde edilme metodu Kenevir tohumlarının  soğuk  preslenmesi  yöntemi ile sıkılması sonucu elde edilir.


Kullanım önerisi   Dahilen günlük iki çay kaşığı  olarak 1/2  bardak suya ilave edilerek yada sade olarak kullanılır . Haricen direkt yada bitkisel yağlar ile kombinasyonları yapılarak cilt ve saç bakımında ve bitkisel şampuanlara 3-4 damla katılarak kullanılır.Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-30°C) muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı  ve garanti bandı açılmış ürünleri  teslim almayınız .


Paraben,formaldehit veya herhangi bir mikrobiyal koruyucu madde içermez.
Boyar madde ,Silikon ,PEG i,katı veya sıvı parafin(mineral yağ),trietanolamin içermez.
Hayvansal kökenli maddeler içermez, hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilmiştir.


Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Herhangi bir başka daha ucuz bir yağ ile seyreltilmemiştir. Bitkinin yada tohumunun yağı, Soğuk pres yöntemi ile ekstra hiçbir ısıl işlem uygulanmadan elde edilmektedir. Yağın renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Yağı alınacak bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkisel yağın renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir. Ürünlerimizde yapay koku ve renklendirici madde kullanılmamışitır.


Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Toroslar Soğuk Sıkım Kenevir Yağı %100 Saf 250 ml.

  • Ürün Kodu: Toroslar Soğuk Sıkım Kenevir Yağı %100 Saf 250 ml.
  • EAN: 8699872312698
  • 8699872312698
  • Stok Durumu: 15
  • 98,00TL
  • 84,50TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Toroslar Soğuk Sıkım Kenevir Yağı %100 Saf 250 ml., Saf Yağlar