Yeni İndirimli Umay Herbal Organik Kestane Balı 230 gr.
Organik Kestane Balı 230 gr.

Sözleşmeli arıcılık modeli ile firmamıza bağlı arıcılar tarafından üretilen kestane balı, monoflora yapısındadır. Çok yoğun kestane çiçeklerinden (fageceae familyası, castanea sp. ) elde edilen bu bal, kestane çiçeği yoğunluğu sebebi ile sanıldığının aksine boğaz yakmayan fakat koyu renkli ve sert rehalı bir üründür. Son derece baskın olan kestane çiçekleri ile bal severlere farklı bir keyif ve fayda sunmaktadır. Almanya merkezli CERES Gmbh. tarafından kontrol edilmektedir ve yine aynı firma tarafından sertifikalandırılmaktadır. Tüm diğer ürünlerimizde olduğu gibi, şeker vb analizler dışında zirai ilaç kalıntısı , antibiyotik kalıntı analizleri de yapılmaktadır. 

Tüm diğer ürünlerimizde olduğu gibi, şeker vb analizler dışında zirai ilaç kalıntısı , antibiyotik kalıntı analizleri de yapılmaktadır.

Sivas Bölgesinin, yaklaşık 2000 m rakımlı Gürklevik Dağı ve Kösedağı bölgelerinde konuş lanmış Türkiye’nin ilk teknik arıcılarından Mürteza Öğretmen ekolünün yetiştirdiği Umay Herbal ailesinin arıcıları tarafından üretilen Poliflora çiçek balı. Ağacın yetişemediği yük sekliklerde konuşlanmanın sağladığı geniş bitki florası ve endemik bitki çeşitliliği ile kendine has rehası bulunur. Almanya merkezli CERES Gmbh. tarafından kontrol edilmektedir. Türkiye ve AB tarafından onaylanmış Organik tarım sertifikasına sahiptir.


Pastörizasyon işlemine tabi tutulmayan ürün bu anlamda besin değerlerini en iyi şekilde koruyarak şişeleme yapılmıştır. Bu sebeple zaman ve ısıl koşullar sebebi ile kristalleşmeye uğrayabilir, bu durumda bu hali ile tüketebilir ya da benmari usulü ile ısıtarak eski formana kavuşabilir.


Sertifikalar:

Ceres Organik Sertifikalı

EU (Avrupa Birliği) Organik Tarım Sertifikalı

Türkiye Cumhuriyeti Organik Tarım Sertifikalı


Menşei: Yerli Üretim Türkiye (-Sivas ,Gürlevik Dağı) Menşeli


Muhafazası

Oda sıcaklığında (8-28°C) ağzı kapalı olarak  muhafaza ediniz.

Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.

Kargodan kaynaklanan hasarlı  ve garanti bandı açılmış ürünleri  teslim almayınız .Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Umay Herbal Organik Kestane Balı 230 gr.

  • Ürün Kodu: Umay Herbal Organik Kestane Balı 230 gr.
  • EAN: 8681465075400
  • 8681465075400
  • Stok Durumu: 15
  • 65,00TL
  • 59,75TL

 

 

 

3D Secure Güvenli Alışveriş

Siparişinizin ödemesini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Sitemiz 3D Secure ödeme yöntemi ve 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir. 

Tüm işlemleriniz bankaların bilgisayarlarında gerçekleşir. Sistemimiz hiç bir şekilde kredi kartı bilgisi depolamaz.

 

Etiketler: Umay Herbal Organik Kestane Balı 230 gr.