Uzunöz Doğal Alıç Sirkesi 375 ml


Liste Fiyatı : 18,50 TL
İndirimli Fiyatı 18,50 TL
Tükendi

[​IMG]

UZUNÖZ DOĞAL ALIÇ SİRKESİ 375 ML.
*DOĞAL FERMENTASYON YÖNTEMİ İLE ELDE EDİLMİŞTİR*
Alıç, kırsal yörelerde yabani olarak yetişen bir meyvedir. Uzunöz Meşhur Bolu Alıç Sirkesi, meşe fıçılarda geleneksel yüzey kültür "yavaş" metoduyla doğal yollarla uzun sürede olgunlaştırılarak elde edilmiştir. Hiçbir kimyasal asit, koruyucu, renklendirici ve antioksidan içermemektedir.
ÜRÜN GRAMAJI: 500 ml
ÜRÜN İÇERİĞİ: Alıç Meyvesi ( Asit Derecesi: % 4 )
Uzunöz Meşhur Bolu Alıç Sirkesi, herhangi bir kimyasal işlemden geçmediği için olgunlaşmaya devam etmektedir. Özellikle ürün açıldıktan sonra, maya oluşumu ve renk değişimi meydana gelebilir. Bunlar bozulma belirtisi olmadığı gibi daha da olgunlaştığının göstergesidir. Sirke süresiz bir ürün olup bekledikçe kalitesi artar.

Muhafazası

Oda sıcaklığında (15-23°C) koyu renkli cam kavanozda ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.
Isı, ışık ve nemden koruyunuz.
Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz.
Kargodan kaynaklanan hasarlı ve garanti bandı açılmış ürünleri teslim almayınız .

Ürünlerimiz kesinlikle hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Bitkisel drog renk ve kokusu çeşitli fiziksel etkenlere göre kısmen de olsa değişiklik gösterebilmektedir. Kurutulmuş bitkinin yetiştiği toprağın özellikleri, yetiştiği ortamın iklim şartları, bitkinin toplanma zamanı, kurutulma şartları bitkinin renk ve kokusunda değişikliğe neden olabilir. Tüm ürünlerimizde yapay koku koruyucu ve renklendirici madde kullanmamıştır.

Dikkat ! Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalarımız ve kozmetiklerimiz İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Yorum / Öneri / Değerlendirme ya da Sorunuzu Yazın
Benzer Ürünler
WhatsApp ile Sor